Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Paplūdimio rankšluostis su gobtuvu Friends

Prekės kodas:RANK-PONCHO-05

Pasirinkite: 60x60 cm

Pagrindo spalva: salotinė
Sudėtis: 100% Mikrofibra
Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
Nėra prekyboje

Puikus, spalvingas, minkštutis ir švelnus rankšluostukas jūsų vaikui. Puikiai sugeria drėgmę. Uždėtas nevaržys vaiko judesių, apsaugo nuo vėjo ar saulės. Šis rankšluostis su gobtuvu jums tarnaus ne vienerius metus, kadangi jo dydis yra universalus. Ryškus ir gražus vaizdas džiugins Jūsų vaiką kiekvieną kartą mėgaujantis vandens žaidimais!

 

Informacija:

  • Gana plati įmaunama vieta, kad būtu lengva uždėti ir nuimti rankšluostį;
  • Gerai sugeria drėgmę ir nusausina;
  • Švelnus, nedirgins vaiko odelės;
  • Dydis universalus: tinka įvairaus amžiaus vaikams;

 

MIKROPLUOŠTAS (mikrofibra)

Savybės: Tai labai plonas pluoštas, išgaunamas iš poliamido ir poliesterio. Šis pluoštas yra 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Naudojant ypatingą technologiją, labai kokybiškas mikropluoštas įaudžiamas į audinį. Jis gali sugerti 7 kartus didesnį kiekį drėgmės negu pats sveria. Besiūliai apatiniai iš mikrofibros nenusileidžia pagal kokybę ir savybes medvilniniam audiniui. Mikropluoštas neįgeria drėgmę, o praleidžia ją per save, drėgmė greitai išgaruoja, dirbinys nesiglamžo, gerai laiko formą, išsaugo sodrias spalvas, lengva prižiūrėti, minkšta ir komfortiška dėvint. Dažniausiai naudojamas šluostėms gaminti, nes sausas audinys iš mikropluošto, sutraukia bakterijas ir nešvarumus kaip dulkių siurblys, o sudrėkintas – lyg kempinė, surenkanti nešvarumus ir bakterijas, todėl paviršius tampa švarus ir blizgus.

Priežiūra: Mikropluošto audiniai turėtų būti plaunami su ekologiškais, aplinkai nekenksmingais, skalbimo milteliais ar skalbimo skysčiu šaltame, šiltame ar karštame vandenyje. Arba skalbkite paprastu ūkišku ar vaikišku muilu. Retkarčiais vertėtų juos išskalbti skalbyklėje su virinimo programa, kad prasiplėstų pluoštas ir būtų išplautos giliai jame įstrigusios dulkės .Jei Jūsų skalbyklėje nėra virinimo programos, patartina mikropluošto audinius kartais pavirinti puode 10 min. Nenaudokite minkštiklių, balinimo medžiagų arba chloro. Audinių iš mikropluošto negalima džiovinti ant radiatorių. Nelyginkite.

 

Priežiūra:

 

Panašios prekės