Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Paklodė be gumos

Prekės kodas:BEG-150-17

Paklodė: 150x220cm

Paklodės audinys: 100% medvilnė-drobė
Pagrindo spalva: žydrai turkio
Paklodės dydis: 150 x 200 cm
Paklodės rūšis: Be gumos

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
10.40 €

Miegamasis - erdvė, kuriai reikia skirti ypatingą dėmesį. Puikios kokybės bei gražių spalvų paklodės suteiks kiekvienam miegamajam kambariui jaukumo bei išskirtinumo.

 

 P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

Daugiau apie medvilnę:

Medvilnė – augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio. Iš medvilnės žiedų vystosi kokonai, kurie subrendę išsprogsta. Kokone esančios sėklos yra apaugusios daugybe plonų plaukelių. Šie plaukeliai mašinomis atskiriami nuo sėklų, susukami į medvilnės kamuoliukus ir atiduodami į verpyklą tolimesniam perdirbimui.

Medvilnės audinys puikiai tinka siūti patalynėms, kurios tiesiogiai liečiasi su žmogaus oda, nes medvilnės pluoštas leidžia kūnui kvėpuoti, o tuo pačiu apsaugo jį nuo prakaitavimo. Medvilnė pralaidi orui, idealiai sugerianti drėgmę, lengvai prižiūrima, nealergiška, patvari ir ilgaamžė. Medvilnė lengvai skalbiama, lengvai pašalinami nešvarumai ir dėmės. 

 

 

Bendros priežiūros rekomendacijos:

Panašios prekės