Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Pagalvė Sigutė

Prekės kodas: 5PDS-2

Pagalvė: 50x70cm

Viršutinis audinys: 65% poliesteris, 35% medvilnė, su kantu
Pagalvės dydis: 50 x 70 cm
Pagalvės storis: 14 cm (nesuspaustos)
Užpildas: tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinis pluoštas

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
10.40 €

Ši pagalvė yra vidutinio kietumo, užtikrins patogumą bei poilsį. Poliesterinės pagalvės pasižymi antialerginėmis savybėmis.

 

Informacija:

• Spalva: balta;

• Svoris: 0,65 kg;

• Pagalvė yra vidutinio kietumo, tinkama žmonėms, mėgstantiems miegoti ant aukštesnių pagalvių;

• Gamintojas - Merkys, Lietuva;

• Audinys atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus.

Daugiau apie Oeko-Tex Standard:

Atitinka Oeko-Tex Standard reikalavimus. Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Daugiau apie sintetines pagalves:

Mokslas ir gamyba sparčiai vystosi, tad nenuostabu, kad šiandien didelis pagalvių su sintetiniais užpildais pasirinkimas. Sintetinės pagalvės gali būti užpildytos latekso, silikonizuoto poliesterio pluoštais ar jo kamuoliukais, viskozės ir elastano putų poliuretanu, sinteponu ir kt.

Daugelis jų savo savybėmis nenusileidžia natūralioms medžiagoms ir taip pat puikiai sulaiko šilumą, yra atsparūs drėgmei, leidžia kūnui kvėpuoti, todėl miegant neprakaituojama. Jos tinka visiems alergiškiems žmonėms, nes patalynėje nesiveisia dulkių erkutės, nesikaupia kenksmingos bakterijos. Silikonizuoto poliesterinio pluošto plaukeliai padengti silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo, elastingumo bei purumo. Pagalvės su silikonizuoto poliesterio pluoštu yra minkštos, patogios, kokybiškos ir ilgaamžės.

 

Priežiūra:

Panašios prekės