Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Muslino pledukas Rožytė

Prekės kodas:PLED-MUS-ROZYTE

Dydis: 80x65cm

Šiltumas: vasarinio šiltumo
Audinys: 100% medvilnė (muslinas)
Pagrindo spalva: tamsi pelenų rožinė su baltais taškeliais/labai šviesi pelenų rožinė
Dydis: 65 x 80 cm

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
18.00 €

Gimus kūdikiui, standartinio dydžio antklodėlės dažnai būna per didelės. Siuvame puikius pledukus, kurie tiks naudoti ir lovytėje, ir lopšelyje, ir vežimėlyje. Ši antklodėlė idealiai tiks prikloti naujagimį, ir būna naudojamas mažiausiai iki pusės metukų. Pledukas pasiūtas su didele meile ir švelnumu. Neabejokite, Jūsų mažylio miegas bus sveikas ir ramus, nes siuvame tik iš natūralių ir kokybiškų medžiagų.
 
Muslinas - tai plonas, lengvas ir minkštas medvilninis audinys. Jei būtų galima musliną palyginti su kitais audiniais, tai šis būtų tarp lino ir batisto. Muslinas yra storesnis už batistą, bet plonesnis už rūbinį liną. Muslino medvilnė yra gaminama naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Tai audinys be dirbtinių priedų, todėl jis ypač tinkamas naudoti kūdikiams ir mažiems vaikams bei yra pritaikytas jautriai jų odai.

 

Informacija:

  • Pledukas dvipusis: abi pusės skitingos;
    • Viršutinės pusės spalva: tamsi pelenų rožinė su baltais taškeliais;
    • Kitos pusės spalva: labai šviesi pelenų rožinė;
  • Paskirtis: naudojamas ir kaip pledukas, ir kaip antklodėlė;
  • Atitinka Oeko-Tex Standard reikalavimus. Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Priežiūros rekomendacijos:

 

 

Panašios prekės