Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Miegmaišis Šilti sapnai

Prekės kodas: MIEG-243

Miegmaišis: 70cm

Viršutinis audinys: 100% medvilnė-drobelė
Šiltumas: vidutinio šiltumo
Pagrindo spalva: balta
Miegmaišio ilgis: 70 cm
Miegmaišio užpildas: 100% medvilninis vatalinas
Užpildo tankis: 150 g/m2

Kiekis:

16.50 €
Svajojate nors vieną naktį išsimiegoti ir netikrinti, ar Jūsų mažylis vėl nenusiklojo? Dažnai tėveliams tenka susidurti su tuo, kad vidury nakties, atrodo, ramiai miegojęs vaikutis, pradeda blaškytis. Mažylis kažką niurna, pyksta, vartosi ir nerimauja. Jei tai ne pilvuko bėdos, tai tikriausiai nuspirta antklodė. Mes žinome, kaip šią problemą išspręsti! Įsigijus šį, mūsų siuvamą, natūralų, medvilninį miegmaišį, Jūsų laukia ramios naktys, nes kūdikis išmiegos nesiblaškydamas. Toks miegmaišis - puiki išeitis, kad besiblaškydamas vaikas nenusiklotų ir nesušaltų. Jame pakankamai vietos ir pasispardyti, ir vartytis, todėl net aktyviausi kūdikiai miegos ramiai iki ryto.
Miegmaišis yra vidutinio šiltumo. Tai reiškia, kad miegmaišis yra tinkamas, jei ketinate jame migdyti kūdikį pavasarį, ne itin karštomis vasaros naktimis ar ankstyvą rudenį. Net ir žiemą, jei namuose būna šilta (apie 21-25º šilumos), šis miegmaišis puikiai Jums tiks. Su miegmaišiu - ramios naktys Jums ir Jūsų vaikui!
 
Informacija:
  • Tinkamiausias pavasariui, vasarai, rudeniui;
  • Miegmaišis pralaidus orui;
  • Labai gerai nešiojasi ir skalbiasi;
  • Audinys ir užpildas atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus (šis sertifikatas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje, todėl sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai tikrai neviršys leistinų ribų).

 

Kaip tinkamai pasirinkti dydį?

Per savo darbo ilgus metus bei augindami savo vaikus, mes sukaupėme patirtį ir galime klientams patarti, kaip išsirinkti tinkamą miegmaišio ilgį. Mes pateikiame miegmaišio ilgį. Norėdami sužinoti, koks miegmaišio ilgis tinkamiausias, pamatuokite kūdikio ūgį nuo petukų - taip pamatysite, kiek dar laisvos vietos liks kūdikio kojytėms ir išaugimui.

  • 70-75 cm miegmaišis tiks iki maždaug 7-8 mėnesių;
  • 80-85 cm miegmaišis tiks iki maždaug 1-1,5 metukų;
  • 90-100 cm miegmaišis tiks maždaug nuo 1 iki 2-2,5 metukų;
  • 110 cm miegmaišis tiks iki maždaug 3 metų;
  • 120 cm miegmaišis tiks maždaug nuo 3 metų.

Mūsų patarimas: paprastai nuo 2-3 mėnesių įpratęs miegoti miegmaišyje, vaikas noriai jame miegos ir paaugęs. Vėliau, aprengtas miegmaišiu, vaikutis gali priešintis šiam miego rūbui.

 

Priežiūros rekomendacijos: 

Panašios prekės