Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Miegmaišis Kapitonas krokodilas

Prekės kodas:MIEGPL-110-02

Miegmaišis: 110cm

Viršutinis audinys: 100% medvilnė
Pagrindo spalva: marga
Miegmaišio ilgis: 110 cm (+/- 3cm)
Miegmaišio užpildas: 85% medvilnė, 15% poliesteris
Užpildo tankis: 150 g/m2

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
25.55 €

Svajojate nors vieną naktį išsimiegoti ir netikrinti, ar Jūsų mažylis vėl nenusiklojo? Jūs tikriausiai neturite TavoSapnas.lt miegmaišio! Įsigijus šį puikų, mūsų pasiūtą, natūralų, 100% medvilninį miegmaišį, Jūsų laukia ramios naktys, nes kūdikis miegos visą naktį nesiblaškydamas.

Šis miegmaišis yra vidutinio šiltumo. Tai reiškia, kad miegmaišis Jums yra tinkamas, jei ketinate jame migdyti kūdikį pavasarį, ne itin karštomis vasaros naktimis ar ankstyvą rudenį. Tačiau net ir žiemą, jei naktimis Jūsų namuose būna taip pat šilta, apie 21-25º šilumos, šis miegmaišis taps puikiu Jūsų pagalbininku.

 

Miegmaišio savybės:

  • Miegmaišis pralaidus orui, tinka alergiškiems vaikams;
  • Tinkamas pavasario, nekarštoms vasaros naktims, šiltam rudeniui;
  • Labai gerai nešiojasi ir skalbiasi. IŠBANDYTA!
  • Audinys atitinka Oeko-Tex Standard reikalavimus. Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Paprastai nuo 2-3 mėnesių įpratęs miegoti miegmaišyje kūdikis noriai miegos jame ir paaugęs. Vėliau aprengtas miegmaišiu vaikiukas gali priešintis šiam miego rūbui.

 

Kaip tinkamai pasirinkti dydį:

Dažnai tėveliai, neturėdami patirties, pasirenka netinkamo dydžio miegmaišį. Kaip pasirinkti Jums tinkamiausią ilgį? Per savo darbo metus bei augindami savo vaikučius, mes sukaupėme patirtį ir galime klientams patarti, kaip išsirinkti miegmaišio dydį. Mes Jums pateikiame miegmaišio ilgį. Norint sužinoti, koks miegmaišio ilgis Jums tinkamiausias,  pamatuokite kūdikio ūgį nuo petukų - taip pamatysite, kiek dar laisvos vietos liks kūdikio kojytėms ir išaugimui.

Mūsų patarimas:

  •  85 cm miegmaišis tiks maždaug iki metukų-pusantrų;
  • 100 cm miegmaišis tiks nuo metukų iki dvejų;
  • 110 cm miegmaišis tiks iki maždaug trejų metų;
  • 120 cm miegmaišis tiks nuo maždaug 3 metų.

 

Priežiūros rekomendacijos:

Panašios prekės