Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Matuojama užuolaida Mila

Prekės kodas:TINK-9099-107

Aukštis: 325 cm

Užuolaidos audinys: tinklelis
Spalva: tamsiau pilka
Plotis: toks, kokį įsidėsite į krepšelį

Kiekis (m):

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
10.90 €/m

Dienines užuolaidas mėgsta ir vertina didelė dalis žmonių. Tai namų akcentas padedantis sukurti harmoningą intrerjerą, suteikiantis erdvei jaukumo ir paryškinantis individualų stilių. Šios mūsų užuolaidos paprastos, lengvos, kokybiškos, tinkančios prie įvairių namų interjerų. Tinklelis retesnis, skaidrus. Užuolaidos pilka spalva neužtamsina kambario, o duoda tik pilką atspalvį, kuris suteikia jaukumo ir išskirtinumo . Jau dabar susikurkite savo svajonių namus!

 

Informacija:

• Aukštis: 325 cm;

Plotis toks, kokį užsakysite;

• Audinys: 100% poliesteris, tinklelis;

• Spalva: tamsiau pilka;

• Tinklelis yra retesnis, todėl gerai praleidžia šviesą;

Su svoreliu apačioje.

 

Kiek metrų audinio man reikia?

Rekomenduojame: kad užuolaida nebūtų įtempta, o gražiai kristų klostėmis, patariame užsisakyti užuolaidinio audinio maždaug 1.5-1.75 karto daugiau nei yra Jūsų karnizas (pvz.: Jūsų karnizo ilgis 2 m. vadinasi Jums reikia maždaug 3-3.5 metro užuolaidos).

Užuolaidos aukštis yra 325 cm. Nuo užuolaidos pakabinimo vietos (karnizo) pamatuokite 325 cm žemyn ir žinosite kokio ilgio bus ši užuolaida ant Jūsų lango ir ar nereikės jos trumpinti.

Užsisakius šią užuolaidą, ji nebus pasiūta. Jei pageidaujate pasiūtos užuolaidos, laukiame Jūsų užklausos, skambučio ar el.laiško.

Panašios prekės