Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Matuojama dieninė užuolaida

Prekės kodas:TINK-01

Aukštis: 300 cm

Užuolaidos audinys: tinklelis
Spalva: balta
Plotis: toks, kokį įsidėsite į krepšelį
Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
Nėra prekyboje

Šios užuolaidos yra praktiškos tuom, kad tinkamos naudoti ne tik kaip dieninės, bet ir kaip dekoracinės užuolaidos vietoje naktinių. Pats audinys yra tankesnis, todėl pakabinus jas vietoje dieninių užuolaidų dienos šviesą sulaikys ir į kambarį praleis mažiau šviesos nei įprastos dieninės užuolaidos, tačiau šios užuolaidos neapsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių kaip naktinės. O gal pakabinus iš šonų dailiai suimti magnetais, kurie dar labiau papuoš Jūsų langą? Tai puikus variantas improvizuoti ir sukurti puikų namų interjerą.

 

Informacija:

• Aukštis: 300 cm;

• Plotis toks, kokį užsakysite;

• Audinys: 100% poliesteris, tinklelis;

• Spalva: balta, matinė;

Su svoreliu apačioje.

 

Kiek metrų audinio man reikia?

Rekomenduojame: kad užuolaida nebūtų įtempta, o gražiai kristų klostėmis, patariame užsisakyti užuolaidinio audinio maždaug 1.5-1.75 karto daugiau nei yra Jūsų karnizas (pvz.: Jūsų karnizo ilgis 2 m. vadinasi Jums reikia maždaug 3-3.5 metro užuolaidos).

Užuolaidos aukštis yra 300 cm. Nuo užuolaidos pakabinimo vietos (karnizo) pamatuokite 300 cm žemyn ir žinosite kokio ilgio bus ši užuolaida ant Jūsų lango ir ar nereikės jos trumpinti.

Užsisakius šią užuolaidą, ji nebus pasiūta. Jei pageidaujate pasiūtos užuolaidos, laukiame Jūsų užklausos, skambučio ar el.laiško.

Panašios prekės