Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Lininis audinys

Prekės kodas:LINN-338

Paskirtis: namų tekstilei

Tankis: 240 g/m2
Pagrindo spalva: natūrali lino
Sudėtis: linas, medvilnė
Plotis: 150 cm
Tinka: dekoracijoms, staltiesėms, užuolaidoms ir pan.

Kiekis (m):

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
11.90 €/m

Linas yra viena iš seniausių tekstilės rūšių pasaulyje. Jis turi daugybę teigiamų savybių. Jeigu Jūs ieškote stipraus, netampraus, ekologiško ir ilgaamžio audinio, tai linas yra tai, ko Jums reikia. Iš jo galėsite pasisiūti užuolaidas, staltieses, lovatieses ar kitas smulkmenas, kuriomis galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

 

Informacija:

• Audinys kietas;

• Audinys skirtas siūti dekoracijoms, staltiesėms, užuolaidoms ir pan.

P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

Daugiau apie lininį audinį:

Linas - ilgalaikė ir patvari natūrali medžiaga. Linas yra aukštas, šiaudo pavidalo augalas ilgomis skaidulomis, kurių dėka pluoštą lengva susukti į siūlą.
Linas yra stipriausias augalinis pluoštas, 2-3 kartus stipresnis nei medvilnė. Lininis audinys yra atsparus trinčiai, todėl labai lėtai dyla. Jis kur kas geriau už medvilnę sugeria drėgmę ir prakaitą, o sugėręs labai greitai išdžiūsta. Audinys puikiai prisitaiko prie kūno ir aplinkos sąlygų, todėl, kai to reikia, šildo arba vėsina. Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis. Lininis audinys - ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudarantis jokio žalingo poveikio. Iš lino gaminamos staltiesės ir staltiesėlės, šventiniai papuošimai, rankšluostukai, karščiui atsparios pirštinės ir karštį sulaikantys gaubtai, suvenyrai. Be šių, pagrindą sudaro vyriški ir moteriški drabužiai. Lininiai audiniai visada džiugina savo stiprumu, ilgaamžiškumu ir teigiamu poveikiu žmogaus sveikatai. Lininis audinys - vertinantiems aukščiausią kokybę!

 

Priežiūra:

Lininio audinio skalbimas. O tai labai paprasta, tiesiog imate ir skalbiate, mat linas labai gerai skalbiasi tiek rankomis, tiek ir skalbimo mašinoje. Visus lininius gaminius galima skalbti kartu. Tik įsidėmėkite – jei į lino sudėtį įeina dar kokia nors medžiaga, reikia skalbti atsižvelgiant į tos pagalbinės medžiagos savybes. Beje, jei ant audinio atsirado vienokia ar kitokia dėmė, ją galite panaikinti naudodami valiklį, tik prieš tai jį išbandykite užpylę ant nepastebimos rūbo dalies. Valikliui leiskite įsigerti, palaikykite dvi tris minutes ir išplaukite. Jei valiklis jokių pakitimų nepaliko, nepašviesino esamos spalvos, galite jį drąsiai naudoti visam drabužiui ir pilti ant dėmės, tik jokiu būdu nepilkite valiklio į skalbyklę.

Džiovinimas. Po skalbimo linas tikrai bus labai susiglamžęs, tad gal vis dėlto geriau skalbti rankomis arba sausu valymu, o išskalbtą ir nestipriai nugręžtą audinį reikia tinkamai pakabinti, kad džiūdamas dar labiau nesusiglamžytų. Beje, linas, labai gerai sugeria drėgmę, bet itin gerai ir džiūsta, tad laukti, kol galėsit apsimauti mėgiamą rūbą, teks neilgai.

Lininius audinius geriausia lyginti tuomet, kai jie dar šiek tiek drėgni: visų pirma – geriau išsilygins, o ir papildomai drėkinti lyginant nebeteks. Dėl lino tvirtumo, jį reikia lyginti su tikrai gerai įkaitintuvu lygintuvu, galite, jei norite, papildomai drėkinti ar naudoti garus. Šviesų liną iš pradžių išlyginkite iš blogosios pusės, o tik tada iš gerosios. Po lyginimo rūbą pakabinkite vėsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje, kad iki galo išdžiūtų.

Panašios prekės