Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Dirbtinis kailis, likutis 0.20x1.50m

Prekės kodas: KAI-49-LIK

Pasirinkite: Dirbtinis kailis, likutis 0.20x1.50m

Nėra prekyboje

Kailiuku papuošti rūbai visada atrodė ir žavingai, ir elegantiškai. Pabandykite pabodusiam paltui prisiūti kailinius rankogalius, ir pamatysite, kad jis taps lyg naujas. Jei mylite gamtą ir nenešiojate tikro kailio - šis dirbtinis kailis Jums tikrai patiks. Jis švelnus, spalvingas ir papuoš bet kurį rūbą. Puikiai atrodys ir liemenė su kailinėmis kišenėmis ar žaismingos paltuko detalės. Šis kailiukas labai universalus, nes tiks net pagalvėlių užvilkimams ar lovų užtiesalams siūti. Pasirinkite šį kailiuką, ir nustebsite, kiek žavesio jis gali suteikti!

 

Informacija:

Dirbtinis kailis;

• Sudėtis: 100% akrilas;

• Storis: 1000 g/m2;

• Spalvos: pilka, juoda;

• Plauko ilgis: apie 1 cm;

• Tinka įvairioms rūbų detalėms, dekoracijoms, užmestukams, liemenėms, paltukams, lovų užtiesalams, pagalvėlių užvilkimams;

 

 

P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

 

Daugiau apie dirbtinį kailį:

Iš kitų medžiagų išsiskiria spalvų gama, ilgiu ir pūko tankumu. Jei spintoje jau kurį laiką guli senai nunešiotas paprastas megztukas, nedidelė apdaila su kailiu gali jį paversti ypatingu ir mėgstamu. Pilkas paltas nebeįdomus ir norite naujo? Kailinė apykaklė yra puiki alternatyva užuot pirkus naują.

Panašios prekės