Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Čiužinys Sapnelis

Prekės kodas:PROD7579

Čiužinys: 70x140cm

Viršutinis audinys: trikotažinis audinys, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto
Sudėtis: putų poliuretanas
Čiužinio dydis: 70 x 140 cm
Čiužinio storis: 7 cm
Kietumas: vidutinis

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 23-25 d.d.
85.00 €

Komforto meistrais vadinamas lietuviškų čiužinių gamintojas "Lonas" siūlo laiko patikrintus bei klientų įvertintus čiužinius Jūsų mažiesiems.

Kokybiškas vaikiškas čiužinukas "Sapnelis" iš putų poliuretano su išgręžtomis skylutėmis, todėl užtikrina puikų oro pralaidumą. Tai tvirtas ir patikimas pagrindas, kad kūdikio stuburas taisyklingai augtų ir vystytųsi. Kadangi čiužinio viršutinė dalis perforuojama, tai garantuoja puikų oro pralaidumą ten, kur jo labiausiai reikia - toje pusėje, kur dedama kūdikio galvytė. Galvūgalyje įsiūtas tinklelis (iš abiejų pusių), kuris papildomai užtikriną tinkamą oro cirkuliaciją čiužinyje. Tai puikios kokybės ir geros kainos derinys!
 
Informacija:
  • Tinka kūdikiams nuo gimimo;
  • Rekomenduojama vaikams iki 3 metų;
  • Čiužinuką galima naudoti iš abiejų pusių;
  • Užvalkalas yra nuimamas ir skalbiamas iki 60ºC temperatūros;
  • Garantija - 2 metai;
  • Gamintojas - Lonas, Lietuva;

 

Gamintojas rekomenduoja:

Nepamirškite čiužinio vartyti ir vėdinti – taip jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

 

Turimi sertifikatai:

Čiužinys turi CertiPUR ir Oeko-Tex Standard sertifikatus.

CertiPUR - tai nepriklausomas Europos sertifikavimo standartas, sukurtas specialiai poliuretano putoms, naudojamoms čiužinių ir minkštų baldų gamybai. Putų poliuretanas – dar vadinamas porolonu – bene plačiausiai čiužiniams gaminti naudojama medžiaga. Ji yra atviros molekulių struktūros, todėl gerai praleidžia orą, yra stabili ir tvirta. Šiandien putų poliuretanai gaminami nenaudojant formaldehidų ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų. LONO čiužiniams naudojami putų poliuretanai atitinka visus saugumo, sveikatos ir aplinkosaugos reikalavimus – jiems suteiktas „CertiPUR“® sertifikatas.

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

 

Panašios prekės