Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Apsaugėlė Blue sky

Prekės kodas:KASA-08

Apsaugėlė: 180cm

Viršutinis audinys: 100% medvilnė
Apsaugėlės užpildas: 100% poliesteris
Pagrindo spalva: melsva
Apsaugėlės ilgis: 180 cm (pusinė)
Sienelės aukštis: 20 cm

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
39.00 €

Naujiena!!! Naujo dizaino lovytės apsaugėlės jau pas mus!!!

Kūdikiui augant, jis tampa judresnis ir daugiau juda po lovytę. Judresnis mažylis vartydamasis gali užsigauti į medinius lovytės kraštus, todėl minkšta ir tvirta apsaugėlė - puiki išeitis. Ši, naujo dizaino, švelnių pastelinių spalvų, supinta iš atskirų dalių, apsaugėlė yra labai minkšta ir puri, todėl puikiai apsaugos Jūsų mažylį nuo lovytės kraštų. Taip pat ši apsaugėlė pasižymi tuo, kad lyginant su kitomis apsaugėlėmis, labai pralaidi orui. Naktį ramiai miegosite ir Jūs, ir Jūsų mažylis, nes lovytės šonai bus minkštai apsaugoti.

 

Informacija:

  • Apsaugėlės ilgis: 180 cm (labiausiai tinka  60 x 120 cm lovytei, dengia galvūgalį ir šonus iki pusės ilgio, taip pat tinka 70 x 140 cm lovytei);
  • Apsaugėlė tvirta, prie lovytės tvirtinama raišteliais;
  • Apsaugėlė labai pralaidi orui;
  • Audinys labai švelnus, minkštas, maloniai liečiasi prie kūno;
  • Lengvai skalbiasi;
  • Tinka alergiškiems vaikams;
  • Audinys atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus.

 

Daugiau apie Oeko-Tex Standard:

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Daugiau apie medvilnę:

TavoSapnas.lt rekomenduoja šį audinį Jūsų kūdikiui, nes tai labai tvirtas, aukštos kokybės audinys, skirtas kūdikiams ir vaikams. Natūrali medvilnė nuolat brangsta. Buityje vis dažniau naudojami dirbtiniai jos pakaitalai. Tačiau, kad ir koks kokybiškas būtų pakaitalas, jis niekada neatitiks natūralaus pluošto audinio savybių.

 

Priežiūros rekomendacijos:

Panašios prekės