Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Antklodė su linu 140x200 cm

Prekės kodas:COM-2ANTI04677

Antklodė: 140 x 200 cm

Viršutinis audinys: 55% Tencel, 45% medvilnė
Užpildas: 50% linas, 35% medvilnė, 15% poliesteris
Šiltumas: vasarinio šiltumo
Antklodės dydis: 140 x 200 cm
Tankis: 300 g/m2

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
45.00 €

Lino pluošto antklodė tai išskirtinis ir unikalus Lietuviškas gaminys. Linas tai vienas seniausių Lietuvoje naudojamų natūralių augalinių pluoštų. Lino pluoštas laidus orui, greitai džiūsta, todėl vėsią naktį šildo, karštą vėsina. Tinka žmonėms turintiems jautrią odą. Antklodės su lino pluoštu pasižymi savo lengvumu ir plonumu. Šių antklodžių užpildui naudojamas lino ir medvilnės pluoštas, pasižymintis savo natūralumu. Antklodės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. 

 

Informacija:

• Spalva: pieno balta;

• ​Natūralus lino ir medvilnės užpildas;

• Lengva, plona vasarinė antklodė;

• Atitinka Oeko-Tex Standart kokybės reikalavimus;

• Pagaminta Lietuvoje.

 

Daugiau apie Oeko-Tex Standard:

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Daugiau apie Natural liniją

Natural linijos gaminiai išsiskiria savo unikalia sudėtimi, jų gamybai naudojamos aukštos kokybės natūralios žaliavos, kurių apdirbimui nenaudojami optiniai balikliai. Natural linijos patalynės gaminiai dekoruojami Lietuvos trispalvėmis, austinėmis vėliavėlėmis. Gaminiai pakuojami į medvilnines, daugkartinio naudojimo, draugiškas aplinkai, rankų darbo pakuotes. Pakuotės dekoruojamos Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis bei Comco austinėmis etiketėmis. Prie pakuotės tvirtinamas skaidrus indelis su gaminyje naudojamo natūralaus pluošto pavyzdžiu.

 

Priežiūra:

Panašios prekės