Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Antklodė Aloe vera

-28%
Prekės kodas:COM-1AALOE/100135

Dydis: 100 x 135 cm

Viršutinis audinys: 100% poliesteris, Microfiber/Aloe vera
Užpildas: 100% antialerginis poliesterio pluoštas
Šiltumas: universalus
Antklodės dydis: 100 x 135 cm
Tankis: 300 g/m2

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
15.90 €
22.00 €
Antialerginė antklodėlė Aloe vera - tėveliams, kurie ieško natūralumo ir švelnumo savo mažyliui. Neabejokite, įsigiję šią antklodėlę, būsite garantuoti, kad Jūsų kūdikio miegas bus ramus ir sveikas, o teigiamos alijošiaus savybės pagerins savijautą bei suteiks žvalumo.
 
Informacija:
  • Microfiber ALOE VERA antklodėlės viršutinis audinys antibakterinis ir labai švelnus, todėl saugos net jautriausią odelę.
  • Antklodėlė minkšta, švelni ir puri;
  • Atitinka Oeko-Tex Standart kokybės reikalavimus;
  • Pagaminta Lietuvoje.

Daugiau apie Aloe Vera:

Teigiamos alijošiaus savybės natūralioje medicinoje yra žinomos ir vertinamos nuo senų laikų. "Aloe Vera" - tai puikus sprendimas vertinantiems natūralias alijošiaus savybes. Šių gaminių audinys, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, padeda organizmui regeneruotis bei veikia raminančiai. Taip pat gaivina ir drėkina odą, teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą, pagerina savijautą. Todėl ryte atsikeliame žvalesni, energingi ir labiau pailsėję.
 

Daugiau apie Oeko-Tex Standard:

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

Priežiūra:

Panašios prekės