Dirbtinė oda Soft

Dirbtinė oda Soft

Atsibodo senieji baldai ir norite juos atnaujinti? O gal jie tiesiog laikui bėgant nusidėvėjo? Turime Jums puikų pasiūlymą - aukštos kokybės dirbtinę odą, kuri tiks bet kuriems namams! Lygi paviršiaus struktūra leis palaikyti ypatingą švarą ant baldų paviršiaus, o jos elastingumas ir minkštumas garantuos nepriekaištingą aptrauktų paviršių išvaizdą. Atnaujinkite sudilusius paviršius ar tiesiog pakeiskite pabodusią baldų spalvą.

 

Informacija:

• Jei užsakydami šią odą rinksitės pristatymą per kurjerį, oda bus susukta į ruloną. Jei rinksitės pristatymą per savitarnos terminalą, oda bus lankstoma;

• Dirbtinė oda skirta baldams ir kitoms interjero detalėms - tai ne rūbinis audinys;

• Sudėtis: PVC (polivinilchloridas);

• Plotis: 140 cm;

 Storis: 0.9 - 1 mm;

• Spalva: šviesi kakavinė;

• Oda vidutinio minkštumo, elastinga;

• Lengva siūti su paprasta siuvimo mašina, pasirinkus odai siūti skirtas adatas;

• Atsparumas dilimui: 102 000 "Martindale" ciklų;

• Atitinka higienos sertifikatus;

• Kaina nurodyta už 1 bėginį metrą. Jei perkate 1 metrą odos - gaunate 1m x 1.40m gabalą.


P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.Kaip veikia "Martindale" (Martindeilo) metodas:

Vienas populiariausių pasaulyje metodų ištirti audinio atsparumą trinčiai ir tvirtumą – Martindeilo testas. Šis testas yra atliekamas specialiose laboratorijose, pasitelkiant griežtus reikalavimus ir metodikas. Testui pateikiamas audinio pavyzdys, kurio gabalėlis prispaudžiamas specialiais metaliniais diskais. Jais trinamas audinys tol, kol nutrūksta bent 2 audinio siūlai. Laikoma, kad audinys gali būti naudojamas baldams, jei testas parodys, kad audinio reikšmė yra daugiau nei 5000 trynimo ciklų. Jei baldo audinys bus naudojamas itin intensyviai, reikėtų kitos reikšmės – 10 000 Martindeilo testo ciklų. Jei baldai bus naudojami dar intensyviau – trinties testas turėtų būti apie 25 000 ciklų.
 

Daugiau apie dirbtinę odą:

Dirbtinė oda yra puikios kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Unikalus spaudimo būdas ir rašto išgavimo technika suteikia galimybę puikiai imituoti natūralią odą ir patenkinti išrankiausių klientų poreikius. Vienas iš dirbtinės odos pasirinkimo privalumų - draugiškumas gamtai. Kadangi tikros odos dirbiniai yra gaminami iš gyvulinės kilmės žaliavų, dirbtinė oda bei jos pakaitalai leidžia išvengti gyvūnų žudymo dėl savanaudiškų tikslų bei mados. Geros kokybės dirbtinė oda nenusileidžia natūraliai ir yra labai patogi. Kruopštus viršutinio sluoksnio apdirbimas, taikant poliuretaninės dangos metodą garantuoja puikias organoleptines savybes (organoleptinės savybės – prekinė išvaizda, spalva, struktūra) ir neįtikėtiną ilgaamžiškumą.

Jei turite papildomų klausimų, pildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: CASCO - 01
  • 7.50€
m
Minimalus kiekis 0.2 metro
Įveskite norimą kiekį
Prekė bus pristatyta per 2-6 darbo dienas