Dirbtinė oda Dolaro šviesi persikinė

-11% Dirbtinė oda Dolaro šviesi persikinė

Dolaro oda - tai grublėtos faktūros, standoka dirbtinė oda, labiausiai tinkanti baldams atnaujinti. Savo išvaizda ši oda primena natūralią, todėl tai puiki alternatyva, ieškant nebrangaus varianto baldų atnaujinimui, taip pat įvairių galanterijos gaminių gamybai. Poliesterinis pagrindas padengtas polivinilchloridu bei papildomu poliuretano sluoksniu. Tai suteikia medžiagai didesnį atsparumą trinčiai bei palengviną jos priežiūrą. Oda atspari drėgmei bei pelėsiui, nesugeria kvapų, ją lengva prižiūrėti.

 

Informacija:

• Jei užsakydami šią odą rinksitės pristatymą per kurjerį, oda bus susukta į ruloną. Jei rinksitės pristatymą per savitarnos terminalą, oda bus lankstoma;

• Dirbtinė oda skirta baldams, rankinėms, delninėms ir pan. - tai ne rūbinis audinys;
Sudėtis:

  • pagrindas: 100% poliesteris,
  • danga: poliuretanas/polivinilchloridas (PU/PVC);

• Plotis: 145 cm;

Spalva: šviesi persikinė (su gelsvu atspalviu);

Oda standoka, tvirta, jos storis 0,9 mm(+/- 0,1 mm). Tankis: 600 g/m2;

• Atlaiko iki 100000 Martindale ciklų;

Turi higienos sertifikatą No 65/PB/251/176/99;

Paprasta valyti - užtenka skudurėlio ir muiluoto vandens. Jei to nepakanka, galima naudoti švelnias priemones, skirtas odai;

• Kaina nurodyta už 1 bėginį metrą. Jei perkate 1 metrą odos - gaunate 1x1.45m gabalą.

Daugiau apie dirbtinę odą:

Dirbtinė oda yra puikios kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Unikalus spaudimo būdas ir rašto išgavimo technika suteikia galimybę puikiai imituoti natūralią odą ir patenkinti išrankiausių klientų poreikius. Vienas iš dirbtinės odos pasirinkimo privalumų - draugiškumas gamtai. Kadangi tikros odos dirbiniai yra gaminami iš gyvulinės kilmės žaliavų, dirbtinė oda bei jos pakaitalai leidžia išvengti gyvūnų žudymo dėl savanaudiškų tikslų bei mados. Geros kokybės dirbtinė oda nenusileidžia natūraliai ir yra labai patogi. Kruopštus viršutinio sluoksnio apdirbimas, taikant poliuretaninės dangos metodą garantuoja puikias organoleptines savybes (organoleptinės savybės – prekinė išvaizda, spalva, struktūra) ir neįtikėtiną ilgaamžiškumą.


Kaip veikia "Martindale" (Martindeilo) metodas:

Vienas populiariausių pasaulyje metodų ištirti audinio atsparumą trinčiai ir tvirtumą – Martindeilo testas. Šis testas yra atliekamas specialiose laboratorijose, pasitelkiant griežtus reikalavimus ir metodikas. Testui pateikiamas audinio pavyzdys, kurio gabalėlis prispaudžiamas specialiais metaliniais diskais. Jais trinamas audinys tol, kol nutrūksta bent 2 audinio siūlai. Laikoma, kad audinys gali būti naudojamas baldams, jei testas parodys, kad audinio reikšmė yra daugiau nei 5000 trynimo ciklų. Jei baldo audinys bus naudojamas itin intensyviai, reikėtų kitos reikšmės – 10 000 Martindeilo testo ciklų. Jei baldai bus naudojami dar intensyviau – trinties testas turėtų būti apie 25 000 ciklų.
 

Jei turite papildomų klausimų, pildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: DOL-BE-6
  • 7.30€
  • 6.50€
m
Minimalus kiekis 0.2 metro
Įveskite norimą kiekį
Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas