Apie mus

                                

 

REKVIZITAI

UAB RIKO PREKYBA

Įmonės kodas 302480152

PVM kodas LT100005190315

S.Dariaus ir S.Girėno g.79A, Jurbarkas

 

KONTAKTAI

www.TavoSapnas.lt

info@tavosapnas.lt  +37060075522

 

 

"Tavo Sapnas" - tai ne tik pirmoji internetinė tekstilės parduotuvė Lietuvoje, kuri dirba jau daugiau nei 10 metų, tačiau tai ir draugiškai nusiteikęs kolektyvas, kuris padeda kurti bei puoselėti Jūsų namus! 

 

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti:

• Įvairiausių raštų bei spalvų audinių, kurie tiks patalynei, užuolaidoms, rūbams bei dekoracijoms siūti. Jums beliks pasitelkti fantaziją ir išsirinkti labiausiai patikusį!

• O kas sukuria įspūdingiausią namų grožį? Žinoma, kad užuolaidos! Didelis spalvų, formų pasirinkimas, gražiausi raštai papuoš kiekvienus namus. Priedai užuolaidoms, karnizai, roletai - viskas vienoje vietoje, tai juk taip patogu!

• Miegamasis - tai vieta, kuri ypač svarbi mūsų poilsiui. Tad siūlome Jums ypač platų patalynės komplektų, antklodžių, pagalvių, paklodžių, lovatiesių, pledų, pagalvėlių pasirinkimą. Susikurkite jaukią miego oazę, kuri džiugins Jus kiekvieną dieną...

• Kas didžiausias mūsų gyvenimo džiaugsmas? Taip, tai mūsų vaikai. Nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų norime jiems suteikti tik tai kas geriausia. Pas mus galite išsirinkti ypatingai gražių bei kokybiškų vaikiškų patalynės komplektų, antklodžių, pagalvių, paklodžių, čiužinukų, pledukų ir t.t. Patys siuvame kūdikių pataliukus, miegmaišius, vokelius, apsaugėles, užuolaidėles ant lovyčių, komplektukus į vežimėlius, todėl pagal Jūsų norus bei pageidavimus galime viską suderinti iki mažiausių smulkmenų.
Taip pat pas mus rasite įvairių prekių kūdikio maitinimui, priežiūrai, maudynėms. O kad vaikučio kambarys spindėtų grožiu, siūlome platų fototapetų bei sienų lipdukų pasirinkimą. Aukime kartu su savo vaikais, kurie pripildo mūsų kasdienybę nepaprasto žavesio!

• Niekas nepasiginčys, kad gražiausia moteris yra tada, kai laukiasi. Šiuo stebuklingu laiku moteris turi ypač savimi rūpintis. Tad maloniai Jums pagelbėsime pasiūlydami įvairių prekių tiek nėščiosioms, tiek maitinančioms, tiek po gimdymo esančioms mamytėms. Jūs pasauliui dovanojate gyvybę, tad esate vertos visko, kas geriausia...

• Namų karalienė - staltiesė! Šis interjero akcentas, suteikia jaukumo, elegancijos bei romatikos pojūtį Jūsų namuose. Rinkitės ir puoškite savo namus iš plataus staltiesių, takelių, servetėlių, klijuočių asortimento. Ne mažesnį vaidmenį namuose vaidina ir rankšluosčiai. Kokybiški, įvairių spalvų bambukiniai, medvilniniai, lininiai rankšluosčiai džiugins Jus kiekvieną dieną!

• Drabužių skiltyje rasite gražių bei kokybiškų rūbelių, kepuryčių, kojinyčių mūsų patiems mažiausiems stebuklėliams. Tikriausiai neprieštaraus nei viena moteris, nei vyras, kad įsigijus naują apatinį trikotažą jaučiamės patrauklesni, patys sau tiesiog gražesni. Tad rinkitės ir mėgaukitės puikia savijauta!

 

Ir kiek įvairiausių prekių dar nepaminėjome... Apsilankykite mūsų puslapyje ir suraskite tą ypatingą prekę, kuri pradžiugins Jus bei Jūsų artimuosius. O bet kokiu iškilusiu klausimu, nedelskite, parašykite ar paskambinkite mums. Mes mielu noru Jums patarsime, paaiškinsime ir padėsime išsirinkti.

Esame aktyvus, veržlus, ieškantis naujovių kolektyvas, kuris su Jumis jau nuo 2008 m. sausio 20 dienos.

2013 m mūsų įmonė gavo sertifikatą, tai puikus įrodymas, kad stengiamės ir tobulėjame.

TavoSapnas.lt linki Jums smagių ir spalvotų dienų!

www.TavoSapnas.lt

 

 

* Draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma be www.TavoSapnas.lt sutikimo.