Pūkų ir plunksnų trijų skyrių pagalvė 50 x 70 cm (100% Natūralios plunksnos ir pūkai)

Pūkų ir plunksnų trijų skyrių pagalvė 50 x 70 cm  (100% Natūralios plunksnos ir pūkai)

Vandens paukščių plunksnos ir pūkai tai viena seniausių ir geriausiai gamtoje žinomų medžiagų naudojamų patalynės gamyboje. Tokios pagalvės pasižymi savo ilgaamžiškumu ir išskirtiniu komfortu.

Natūralios pūkų ir plunksnų pagalvės sukurtos giliam ir patogiam miegui. Dėl išskirtinės trijų skyrių pagalvės struktūros miegas taps dar komfortiškesnis.

Trijų skyrių išskirtinumas

Šios pagalvės gaminamos iš natūralios, aukštos kokybės medvilnės audinio, dekoruoto aukso spalvos plunksnelėmis. Vidinė dalis sudaryta iš trijų sluoksnių: vidurinysis užpildytas Europietiškų ančių pūkų ir plunksnų užpildus kuris yra tvirtesnis ir padeda ir laikyti pagalvės pagrinda. Šoniniai du sluoksniai užpildyti prabangesnėmis, komfortiškesnėmis ir minkštesnėmis Europietiškų žąsų plunksnomis ir pūkais.


 

Informacija:

Pagalvės dydis: 50 x 70 cm;

• Viršutinis pagalvės audinys: 100% medvilnė;

• Užpildas: 

    • Šonų: 90% žąsų pūkai, 10% žąsų plunksnos;
    • Vidurio: 15% ančių pūkai, 85% ančių plunksnos;

• Pagrindo spalva: balta;

• Laidi orui: pūkai ir plunksnos dėl savo natūralių savybių yra itin patvarios ir pralaidžios orui;

• Universali: natūrali, lengva, puri ir higieniška pagalvė skirta naudoti ištisus metus.

Pagalvė dekoruota aukso spalvos plunksnelėmis ir paopingu;

Sertifikuota pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

 

Priežiūros rekomendacijos:

 

Daugiau apie pūkų - plunksnų užpildus:

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją.
Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų.
Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama.
Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

 

Daugiau apie pūkines pagalves:

Vieni seniausių natūralių užpildų yra žąsų, ančių, gulbių pūkai ir smulkiosios plunksnos. Pagalvės su tokiais užpildais pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkiniai patalai – minkšti ir jaukūs, juos lengva iškedenti, ilgai nepraranda formos ir gali tarnauti, atrodo, visą amžinybę. Šių patalų gyvavimo laiką prailgina tinkama priežiūra: purtymas, vėdinimas lauke. Pagalvės su ančių pūkų - plunksnų užpildu yra pačios minkščiausios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti ypač patogiai. Jos lengvos ir suteikia didelį komfortą.

Jei turite papildomų klausimų, pildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: COM-1P5P98/ 106012/ 001
  • 42.00€
vnt.
Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas