Žąsų pūkų pagalvė 50 x 70 cm (20% pūkai, 80% plunksnos)

Žąsų pūkų pagalvė 50 x 70 cm (20% pūkai, 80% plunksnos)

Išsimiegokite taip, kaip visada troškote...Ši lengva, minkšta pagalvė lepins Jus kiekvieną naktį! Juk kad puikiai išsimiegotume, mums būtina kokybiška patalynė, kuri miego metu suteiktų mums visišką komfortą. Šios pagalvės - ypač lengvos, purios bei minkštos, pasižyminčios puikia kokybe. Leiskite sau atsipalaiduoti, puikiai bei patogiai išsimiegoti...

 

Informacija:

• Pagalvės dydis: 50 x 70 cm;

• Viršutinis pagalvės audinys: 100% medvilnė (tankis 185 g/m2);

• Užpildas: 20% žąsų pūkai, 80% lengvos plunksnelės;

• Spalva: gelsva;

• Svoris: 700 g;

• Aukštumas: vidutinis;

• Apsiūta aukso spalvos juostele;

• Puikios kokybės pūkinė pagalvė, turinti kokybės atestatus.

 

Priežiūros rekomendacijos:

 

Daugiau apie pūkų - plunksnų užpildus:

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją.
Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų.
Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama.
Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

 

Daugiau apie pūkines pagalves:

Vieni seniausių natūralių užpildų yra žąsų, ančių, gulbių pūkai ir smulkiosios plunksnos. Pagalvės su tokiais užpildais pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkiniai patalai – minkšti ir jaukūs, juos lengva iškedenti, ilgai nepraranda formos ir gali tarnauti, atrodo, visą amžinybę. Šių patalų gyvavimo laiką prailgina tinkama priežiūra: purtymas, vėdinimas lauke. Pagalvės su ančių pūkų - plunksnų užpildu yra pačios minkščiausios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti ypač patogiai. Jos lengvos ir suteikia didelį komfortą.

Jei turite papildomų klausimų, pildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: PP-70-50
  • 22.00€
vnt.
Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas