Trikotažo su viskoze likutis

Trikotažo su viskoze likutis
Trikotažo su viskoze likutis Trikotažo su viskoze likutis
Prekės kodas: TR-V-38-LIK
5.31 €

Galimi pasirinkimai


* Dydis:

 
   - ARBA -   

Trikotažo su viskoze likutis

Trikotažas itin populiarus ir labai praktiškas drabužių siuvimui. Jis švelnus, tamprus, gerai priglunda ir nevaržo judesių. Šis trikotažas savo sudėtyje turi net 92% viskozės. Viskozė yra natūralus pluoštas ir savo savybėmis labai panaši į medvilę, tačiau yra minkštesnė ir švelnesnė bei turi žvilgumo. Šis trikotažas dar vadinamas džersiu, nes yra plonas. Rūbai, pasiūti iš tokio trikotažo, nekaitina kai karšta, nesielektrina, yra lengvi, minkšti ir patogūs. Trikotažiniai rūbai - tai komfortas ir patogumas!

 

Informacija:

• Sudėtis: 70% viskozė, 25% poliesteris, 5% elastanas;

• Audinio likutis: 0.90 x 1.70 m;

• Storis: 300 g/m2;

• Spalva: tamsiai raudona (kaip pirmoje nuotraukoje);

• Puikiai tinka suknelėms, tunikoms, timpoms, sijonams, palaidinėms, marškinėliams, kepurytėms, kaklo movoms ir pan.;

• Patogu, praktiška, gražu!

 

Daugiau apie trikotažą su viskoze:

Trikotažas - itin populiarus ir labai praktiškas audinys drabužiams. Jis švelnus, tamprus, gerai priglunda, nevaržo judesių. Trikotažiniai rūbai - tai komfortas ir patogumas!

Viskozė - tai natūralus pluoštas. Savo savybėmis panašus į medvilę, tačiau minkštesnis, švelnesnis, gerai praleidžia orą. Audinys nekaitina kai karšta, nesielektrina, yra lengvas ir minkštas. Viskozė turi žvilgumo.

Viskozės priežiūra:

Skalbiant skalbimo mašinoje reikėtų rinktis tausojančią programą, nes viskozinis trikotažas gali ištįsti. Nenaudokite kondicionierių ir minkštiklių. Rankomis skalbti žemoje temperatūroje, nemirkyti, atsargiai gręžti.

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę