Patalynės komplektas 150x210cm Kakė Makė

Patalynės komplektas 150x210cm Kakė Makė
Patalynės komplektas 150x210cm Kakė Makė Patalynės komplektas 150x210cm Kakė Makė
Prekės kodas: 21277
23.00 €

Galimi pasirinkimai


* Komplektas:

 
   - ARBA -   

Patalynės komplektas 150x210cm Kakė Makė

Kakė Makė pasakė :"Man tikrai neužtenka laiko per dieną pažaisti su Nanaisa, Mamaisa ir Netvarkos nykštuku. Galbūt galėčiau su jais žaisti ne tik dieną, bet ir naktį? Galėtume linksmai žaisti net sapnuose''. Ar Jūsų vaikas taip pat nori daug laiko praleisti su Kake Make ir jos draugais? Galite jam suteikti tokią galimybę ir įsigyti aukštos kokybės medvilninį patalynės komplektą, kuris džiugins ne tik atsikėlus anksti ryte, bet ir einant miegoti vėlai vakare! Jūsų vaikas džiaugsis ne tik spalvingu Kakės Makės patalynės komplektu, bet ir galės žaisti su popierine Kakės Makės lėle: pakuotėje yra popierinės lėlės, patalynės ir trijų drabužėlių iškarpos.

 

Informacija:
  • Audinys: 100 % aukštos kokybės medvilninis satinas;

  • Antklodės užvilkimas be užsegimo, pagalvės užvilkimas - su užkišimu;

  • Pagrindo spalva: gelsva su spalvotais paveikslėliais;

  • Komplektas dvipusis - abi patalynės pusės skirtingos;

  • Yra popierinės iškarpos;

  • Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas ir ilgaamžis;

  • Atitinka Oeko-Tex 100 kokybės standartus;
  • Pagaminta Lietuvoje.

Apie satino audinį:

Satinas – tai prabangus, labai minkštas, švelnus ir tankus ilgapluoštės 100 proc. medvilnės audinys, kurį ypač malonu liesti. Jis gerai skalbiasi, lengvai prižiūrimas, audinio medžiaga greitai džiūsta.

Satinas yra praktiškas tuo, kad yra patvarus ir ilgaamžis, atsparus dėvėjimuisi audinys, net ir po daugelio skalbimų gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.

 

Daugiau apie Oeko-Tex Standard:

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Priežiūra:

 

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę