Lovatiesė 140x220 cm Žara

Lovatiesė 140x220 cm Žara
Prekės kodas: 2UM6-1
17.10 €
 
   - ARBA -   

Lovatiesė 140x220 cm Žara

Vertinantiems pedantišką tvarką lovatiesė yra pirmo būtinumo prekė, kuri apsaugo Jūsų patalynę nuo dulkių kaupimosi ir patalynės susidėvėjimo. Taip Jūsų patalynė liks švari. O pasirinkę šią lovatiesę neapsiriksite, nes ji gali būti naudojama kaip anklodė.

 

Informacija:

• Antklodės dydis: 140 x 220 cm;

• Spalva: melsva, žalsva;

• Viršutinis antklodės audinys: medvilnė 48%, poliesteris 52%;

• Užpildas - poliesterinis pluoštas;

• Antklodė persiūta, tvirta;

• Gamintojas - Merkys, Lietuva.

 

Daugiau apie sintetines antklodes:

Mokslas ir gamyba sparčiai vystosi, tad nenuostabu, kad šiandien didelis antklodžių, su sintetiniais užpildais, pasirinkimas. Tokių antklodžių užpildai gali būti ir silikonizuotas poliesterio, ir pūstas poliesterio pluoštas, sinteponas, plonų gijų mikropluoštas ir kt.

Daugelis jų savo savybėmis nenusileidžia natūralioms medžiagoms ir taip pat puikiai sulaiko šilumą, yra atsparūs drėgmei, leidžia kūnui kvėpuoti, todėl miegant neprakaituojama. Jos tinka visiems alergiškiems žmonėms, nes patalynėje nesiveisia dulkių erkutės, nesikaupia kenksmingos bakterijos. Silikonizuoto poliesterinio pluošto plaukeliai padengti silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo, elastingumo bei purumo. Antklodės su silikonizuoto poliesterio pluoštu yra minkštos, patogios, kokybiškos ir ilgaamžės.

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę