Smėlinukas Rožinukas 80 cm trumpomis rankovėmis

Smėlinukas Rožinukas 80 cm trumpomis rankovėmis
Prekės kodas: SMEL-22
4.40 €
2.20 €
 
   - ARBA -   

Smėlinukas Rožinukas 80 cm trumpomis rankovėmis

Labai gražios spalvos, žaismingas bei nuotaiką pakeliantis piešinukas šį smėlinuką paverčia ypatingu rūbeliu, kuriuo norėsite papuošti savo mažylį. Šis rūbelis ne tik mielas akiai, bet ir labai praktiškas, pabandę neiškeisite jo į jokį kitą. Su juo vaikutis jausis patogiai, atrodys stilingai, o tėveliams beliks tik grožėtis savo dieviško grožio kūriniu...

 

Informacija:

• Dydis: 80 cm (12-18 mėn.);

• Sudėtis: 100% medvilnė;

• Spalva: ryški rožinė;

Su triušiuko paveikslėliu.

 

Daugiau apie medvilnę:

Medvilnė – augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio. Iš medvilnės žiedų vystosi kokonai, kurie subrendę išsprogsta. Kokone esančios sėklos yra apaugusios daugybe plonų plaukelių. Šie plaukeliai mašinomis atskiriami nuo sėklų, susukami į medvilnės kamuoliukus ir atiduodami į verpyklą tolimesniam perdirbimui.

Medvilnės audinys puikiai tinka siūti rūbams, kurie tiesiogiai liečiasi su žmogaus oda, nes medvilnės pluoštas leidžia kūnui kvėpuoti, o tuo pačiu apsaugo jį nuo prakaitavimo. Medvilnė pralaidi orui, idealiai sugerianti drėgmę, lengvai prižiūrima, nealergiška, patvari ir ilgaamžė. Medvilnė lengvai skalbiama, lengvai pašalinami nešvarumai ir dėmės. 

 

Jei turite klausimų:

• Pildykite užklausą;

• Rašykite mums el. paštu: info@tavosapnas.lt;

• Skambinkite tel.: 8600 75522.

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę