Kepurytė 44 cm Eko Meškiai

Kepurytė 44 cm Eko Meškiai
Prekės kodas: KEP-582-44
2.89 €
2.35 €
 
   - ARBA -   

Kepurytė 44 cm Eko Meškiai

Kūdikio kraitelyje būtina turėti bent keletą kepuryčių. Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kepurė yra viena svarbiausių mažylio aprangos detalių. Gimus kūdikiui, labai svarbu jam užtikrinti šiltą ir jaukią aplinką, kuo panašesnę į tą, kurioje buvo prieš gimdamas. Todėl kepurytė dažnai reikalinga ne tik lauke, bet ir namie. Esant žemesnei temperatūrai, kūdikis gali sušalti, nes daugiau nei pusės kūno šilumos yra netenkama būtent per galvytę. Kepurytė saugo ne tik nuo šalčio ir vėjo, bet ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Pasirūpinkite, kad Jūsų mažylį suptų tik jauki ir šilta aplinka!

 

Informacija:

  • Sudėtis: 100% ekologiška medvilnė, trikotažas;
  • Dydis: 44 cm;
  • Spalva: pieno, su meškiukais;
  • Be vidinių siūlių;
  • Atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus;
  • Gamintojas: Lorita, Lietuva.

 

Daugiau apie ekologišką medvilnę:


Ekologiška medvilnė auginama nenaudojant pesticidų ir insekticidų. Ji renkama rankomis. Audinių iš ekologiškos medvilnės gamybai nenaudojami  chemikalai ar dažai, turintys sunkiųjų metalų, organinių chloro junginių. Tai labai svarbu renkantis drabužėlius, nes kūdikių ir mažų vaikų odelė yra labai jautri, lengvai pažeidžiama. Aprengus kūdikį ekologiškais drabužėliais nebereikia jaudintis, jei vaikas pakramto savo marškinėlių rankovę. Pirkdami gaminius iš ekologiškos medvilnės prisidedate prie taršos žemėje mažinimo ir galite būti tikri, kad mūsų vaikai gyvens švaresnėje planetoje. O svarbiausia priežastis - geras jausmas širdyje žinant, kad savo vaikui suteikiate viską, kas geriausia.
 

Apie Oeko-Tex Standard:

Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.

 

Priežiūra:

 

 

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę