Atlasinis audinys

Atlasinis audinys
Prekės kodas: ATL-08-R
37.50 €

Galimi pasirinkimai


* Kiekis:

 
   - ARBA -   

Atlasinis audinys

Mieli Klientai, norėdami suteikti Jums dar daugiau patogumo ir pasirinkimo laisvės, siūlome Jums pirkti audinius pigiau didesniais kiekiais. Pirkdami audinį po keletą metrų, mokate standartinę kainą už metrą. Jei užsakysite audinių iš mūsų didesniais kiekiais, pasiūlysime Jums geresnę kainą! Kuo didesnius kiekius užsakysite, tuo mažene kaina galėsite įsigyti audinių. Audiniai parduodami rulonais, įvairaus metražo. Nurodyta kaina yra jau su PVM, į kainą įskaičiuotas ir siuntimo mokestis. Pasinaudokite puikia galimybe įsigyti kokybiškų audinių už gerą kainą!

 

Jūs mėgstate išsiskirti iš kitų bei juos nustebinti? Esate kupina idėjų naujiems drabužiams, bet nerandate tinkamo audinio? Mes Jums siūlome puikų atlaso audinį, tinkantį vakarinėms suknelėms, palaidinėms, šalikėliams siūti. Taip pat naudojamas kėdžių papuošimams gaminti, įvairioms dekoracijoms: langams, stalams dekoruoti, gėlėms gaminti ir pan.

 

Informacija:

• Audinys: 100% poliesteris su likra;

• Audinio plotis: 150 cm;

• Spalva - violetinė;

• Nurodyta kaina su PVM bei pristatymo mokesčiu;

• Kainos nurodytos už visą ruloną, priklausomai nuo jame esančio kiekio.

 

Daugiau apie atlasinį audinį:

Atlasinio pynimo audinys, paprastai pasižymintis blizgančiu paviršiumi, dažniausiai audžiamas iš blizgiųjų dirbtinio pluošto siūlų. Šis audinys švelnus, blizgus, gražiai krentantis. Tinka vakarinėms suknelėms, palaidinėms, šalikėliams siūti. Taip pat naudojamas kėdžių papuošimams gaminti, įvairioms dekoracijoms: langams, stalams dekoruoti, gėlėms gaminti ir pan.

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę